Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 17316 hodnocení
5
17226x
4
71x
3
5x
2
8x
1
6x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

DD Avatar autora Dana Davidová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2024
Jsem moc spokojená, vždy rychlé dodání a malý dáreček potěší.
DH Avatar autora Dana Horáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2024
EK Avatar autora Eva Kolářová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2024
rychlé dodání, kvalitní zboží
MV Avatar autora Marie Vinšová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2024
jako vždy perfektní.
HL Avatar autora Hana Švec Laštovicová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2024
Mockrát doporučuji designové látky, jak plátna, tak teplákovinu. Je super, že se dají objednat vzorky! To dělám vždy - Co mi trošku nevyhovuje bylo jednobarevné plátno, jedno přišlo klasické krásné, druhé lesklé. Nevím proč :) Ale díky tomu. že jsem kupovala vzorek, nevadí :) Přeji pěkný nákup
Avatar autora Ivana Šlachtová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2024
Zboží krásně zabalené, povlečení úžasné. Rychlé dodání.
ZU Avatar autora Zdeňka Urbánková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2024
LT Avatar autora Lenka Tondlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2024
MN Avatar autora Monika Nogova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2024
MK Avatar autora Marta Kolaříková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2024
AP Avatar autora Andrea Pyšková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2024
V tomto obchodě jsem nakupovala poprvé, kupovala jsem poukázku pro sestřičku. Ona v tomto obchodě nakupuje dost často a je moc spokojena. Proto jsem vybrala tento dáreček.
JB Avatar autora Jaroslava Bradáčová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2024
Spokojenost, objednávka byla rychle vyřízena. Povlečení moc pěkné.
JB Avatar autora Jitka Bořilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2024
Jsem velice spokojená, zboží je dodané téměř okamžitě
ZJ Avatar autora Zuzana Janků Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2024
Skvělé osušky s vánočním motivem, huňaté, v balíčku poděkování. Maximální spokojenost. Určitě objednám další zboží :-)
TM Avatar autora Terezie Mohylová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2024
Nádherný vzor, materiál. Zbozi dorazilo rychle a krasne balení. Rozhodne doporucuji.
RZ Avatar autora Romana Zímová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2024
HK Avatar autora Hana Kořínková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2024
Objednávám již po několikáté . Vždy jsem spokojená. Rychlé dodání, krásné látky, bohatý výběr.
HP Avatar autora Hana Porubská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2024
Spokojená
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2024
Skvělé výrobky, rychlé dodání. Děkuji.
VP Avatar autora Veronika Průšová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2024
Jsem nadšená, nejen ze samotného produktu, ale i z rychlého dodání :-)

Ovládací prvky výpisu

17319 položek celkem