O nás

Vážení zákazníci, těší nás Váš zájem o naši firmu.

Darré je malá rodinná firma působící na českém trhu již několik let. Zabýváme se výrobou ložního povlečení a prostěradel. Jelikož pocházíme z kraje s bohatou textilní minulostí, rádi na tuto tradici navazujeme a našim zákazníkům přinášíme do jejich domovů kvalitní výrobky od českého výrobce za přijatelné ceny.

Naší prioritou je maximálně spokojený zákazník, proto je mottem naší firmy SOLIDNOST a VSTŘÍCNOST.

Uvědomujeme si, že pouze spokojený zákazník se k nám bude i nadále vracet, proto se zákazníky komunikujeme jak osobně tak telefonicky, nasloucháme jejich přáním a rádi poradíme.

Počátek našeho snažení začíná nákupem látek. Jelikož českých výrobců je jak šafránu, odebíráme látky od výrobců v rámci Evropské unie. Základním kriteriem pro výběr dodavatele látek je certifikát kvality OEKO-TEX standart 100, třída 1 - certifikováno pro děti do 3 let. . Dalšími kriterii jsou pak složení látek, kvalita materiálů a kvalita barev.

Veškerý sortiment ložního povlečení a prostěradel pro Vás šijí české švadleny na naši dílně v Náchodě.

Internetové objednávky a komunikace firmy se zákazníky probíhá v naší podnikové kanceláři v Náchodě Plhově, kde pro Vás také naše povlečení fotíme. Všechny fotografie jsou reálné, to znamená, že pokud Vám nabízíme např. krepové povlečení, je skutečně nafoceno krepové povlečení. Tímto se snažíme docílit co nejvěrnějšího barevného podání, abychom neuváděli zákazníka v omyl.

V rámci zkvalitňování služeb zákazníkům jsme od letošního roku prodloužili záruku na naše výrobky ze dvou, na pět let.
Neomezená záruka na zipy samozřejmě trvá.

Dalším bonusem nákupu u nás je, že neúčtujeme balné, které s snažíme mít ekologické nejvíce jak to jde. Vše balíme do papírových krabic.

V rámci přiblížení se zákazníkům prezentujeme naše výrobky na veletrzích v rámci celé České republiky a o každé naší účasti informujeme prostřednictvím Facebooku.

Zveme Vás tedy co nejsrdečněji k návštěvě, ať už prostřednictvím našich stránek, nebo osobně na některém z veletrhů. Darré - povlečení a prostěradla přímo od českého výrobce.

Tým Darré

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení