O nás

O Darré

Naše firma Darré vznikla již v roce 2008 jako malá rodinná firma v Náchodě, a jelikož pocházíme z kraje s bohatou textilní minulostí, rádi na tuto tradici navazujeme a našim zákazníkům přinášíme do jejich domovů kvalitní výrobky od českého výrobce za přijatelné ceny.

Uvědomujeme si, že pouze spokojený zákazník se k nám bude i nadále vracet, proto se zákazníky individuálně komunikujeme, a to jak osobně, tak telefonicky, nasloucháme jejich přáním a rádi poradíme. O vaši spokojenost se momentálně stará bezmála 20 zaměstnanců, pro které je spokojenost zákazníků na prvním místě. Naším mottem, kterým se řídíme je SOLIDNOST a VSTŘÍCNOST. 

Co u nás najdete

Veškerý sortiment ložního povlečení, prostěradel a dalšího bytového textilu pro vás šijí české švadleny v našich šicích dílnách v Královéhradeckém kraji. Za kvalitou našich produktů si stojíme natolik, že jsme prodloužili záruku na celý náš sortiment na 5 let a u našeho ložního prádla poskytujeme i neomezenou záruku na zipy. 

Kromě hotových výrobků se již několik let zabýváme také prodejem kvalitní metráže látek a reagovali jsme tak na poptávku švadlenek v českých domácnostech. Rádi se odlišujeme od konkurence, a proto spolupracujeme s českými tvůrci a malíři, jejichž umění přenášíme na ty nejkvalitnější materiály. S pomocí naší šikovné malířky a grafičky tvoříme i vlastní originální vzory, které jinde nenajdete. Kromě textilních výrobků naleznete nově v naší nabídce také roztomilé hrnečky v designu oblíbených plecháčků.

Snažíme se dbát na životní prostředí a budoucnost nám není lhostejná, i proto balíme vše do papírových krabic a snažíme se eliminovat použití plastů na minimum.

Děkujeme, že nám pomáháte růst a zlepšovat se v tom, co máme rádi. I díky vám jsme mohli v letošním roce otevřít náš prodejní sklad, kam vás srdečně zveme. Naše výrobky si tak můžete prohlédnout osobně a naši zaměstnanci vám rádi poradí s výběrem. Budeme se na vás těšit, ať už prostřednictvím našich stránek nebo osobně přímo u nás v Náchodě.

Tým Darré