Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 17335 hodnocení
5
17245x
4
71x
3
5x
2
8x
1
6x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

ZP Avatar autora Zdena Plavcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.9.2024
Jsem velice spokojená. Krásné zboží a rychlé dodání.
HH Avatar autora Helena Horká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.9.2024
SV Avatar autora Soukupová Vladimíra Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. | 14.9.2024
MV Avatar autora Marek Vidlička Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.9.2024
LK Avatar autora Lucie Kadeřábková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.9.2024
TK Avatar autora Tereza Koudelková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.9.2024
Velmi spokojená, nakupují opakovaně
ID Avatar autora Iveta Dlouhá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.9.2024
Krásné povlečení, velká spokojenost!
PK Avatar autora Petra Kovářová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.9.2024
SM Avatar autora Silvija Melikharova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2024
Spokojená
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2024
BS Avatar autora Bronislava Sloupová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2024
VB Avatar autora Vlasta Burešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2024
Jsem spokojená, vše v pořádku.
JD Avatar autora Jana Dreiseitelová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2024
DL Avatar autora Dagmar Lehká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2024
JM Avatar autora Jarmila Marková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2024
Jsem z obchodu nadšená, jeden den objednáte a druhý den máte zboží doma. Doporučuji
MO Avatar autora Marcela Oberreiterová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2024
Rychlost dodání, krásně zabaleno.
Avatar autora Zdeňka Štochlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2024
Jsem velmi spokojená
JH Avatar autora Jaroslava Herclíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2024
JJ Avatar autora Jan Jirucha Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2024
HH Avatar autora Halyna Habanova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.9.2024

Ovládací prvky výpisu

17338 položek celkem