Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 17353 hodnocení
5
17263x
4
71x
3
5x
2
8x
1
6x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

JR Avatar autora Jana Rosová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.6.2024
S Darré jsem moc spokojená. Příjemný materiál, rychlé dodání. Doporučuji vyzkoušet.
MV Avatar autora Marie Velichová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.6.2024
AZ Avatar autora Alexandra Zralá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.6.2024
RS Avatar autora Renáta Sejkorová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.6.2024
ME Avatar autora Milan Edelmann Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 24.6.2024
Velmi rychlé vyřízení objednávky, kvalitní materiály, ale dražší.
HH Avatar autora Helena Holečková Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. | 24.6.2024
AK Avatar autora Alena Kabátová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.6.2024
Velmi rychlé vyřízení objednávky, kvalitní materiály.Malý dáreček velmi potěšil.
MM Avatar autora Milada Malůšková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.6.2024
V obchode Darre nakupuji opakovaně,zboží je kvalitní a vždy krásně zabalené.Perfektní spolupráce.
JP Avatar autora Jana Podivinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.6.2024
AT Avatar autora Anna Teichmannová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.6.2024
Skvělá komunikace, rychlé dodání.
MB Avatar autora Magda Bártová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.6.2024
Vše ok.
ŠP Avatar autora Štěpánka Pecková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.6.2024
LB Avatar autora Lucie Bajerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.6.2024
Maximální spokojenost, mockrát děkuji za Vaši práci a Vaše zboží, jste prostě Boží.
LK Avatar autora Lucie Kubíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.6.2024
velmi, nakupuji pravidelně, kvalitní a pěkné výrobky
EV Avatar autora Edita Vinklárková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.6.2024
Výrobek z kvalitního materiálu a kvalitně ušitý, rychle dodání zboží, nakupuji opakovaně a vždy velká spokojenost.
RJ Avatar autora Radka Jechová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.6.2024
Vše bylo vyřízeno rychle ,spolehlivě ,takže určitě všem doporučuji.
RB Avatar autora Richard Blahut Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.6.2024
Skvělý přístup, velmi ochotní :)
PD Avatar autora Pavlína Dujková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.6.2024
velmi spokojena
VH Avatar autora Vladimíra Hrubá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.6.2024
Jako vždy, vše v pořádku 😊
IC Avatar autora Irena Chlapcova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.6.2024
Velmi jsem spokojena, rychlé dodání.

Ovládací prvky výpisu

17356 položek celkem