Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
17093 hodnocení
5
16994x
4
70x
3
5x
2
7x
1
17x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
VP
Věra Papežová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2025
Rychlé doručení zboží, které je velice kvalitní.
MK
Martina Kašparová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2025
Vše v pořádku, krásně zabaleno, rychlé dodání. Určitě doporučuji.
Přeji Krásné Vánoce. MK
JJ
Jaroslava Jandová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2025
Ano, doporučila bych tuto firmu svým přátelům, a také jsem to už udělala. Přeji krásné Vínoce.
LS
Lenka Strachotová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2025
Jsem velmi spokojená, objednané zboží bylo doručeno druhý den.
Děkuji a krásné Vánoce.
IN
Ivana Nečasová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2025
Nakupuji opakovaně z důvodu skvělých věcí z české firmy. Děkuji a přeji hodně zdraví a pohody,ivana
LK
Lenka Kastnerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2025
vřele doporučuji
PS
Petr Sovják
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2025
Úžasné jako vždy, krásný vánoční dárek. Krásné vánoce 2025
D
Denisa H
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2025
Od této firmy mám už několikáté povlečení a spokojenost veliká. Nádherné vzory a příjemný materiál. Doporučuji všem.
PF
Petra Fenclová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2025
velká spokojenost, super materiál, krásné barvy
MF
Martina Franzová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.11.2025
velká spokojenost, zboží je krásné
RM
Romana Míková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.11.2025
Velmi pěkné.
JZ
Jiřina Zimanzlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.11.2025
Krásné ,doporučuji
RV
Radomíra Vajová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.11.2025
Krásně zabalené.. Zpracování kvalitní, moc hezké. Krásný dárek. Skvělá rychlost doručení.
RK
Radka Kratochvilova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2025
Krásné dárečky! Originálně zabalené! Jen tak dál!
AV
Alena Veselá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2025
Jsem velmi spokojená se zbožím, většina jsou to dárečky. Jako vždycky krásné zboží, hezky zabalené s dárečkem a poděkováním od pana majitele . Rozbalení krabice je vždycky velká radost a potěšení. Přeji Vám krásné dny a děkuji.
SD
Svatava Dytrychová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2025
Velmi spokojená, děkuji.
JB
Jana Blažková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2025
velice spokojena rychlé doručení
LV
Lucie Vaverková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2025
Nemám sebemenší výtku. Na každé věci jde vidět, že je dělaná s láskou a péčí. Ať už jde o výrobek samotný, nebo vždy perfektně zabaleno s dárečkem navíc.
R
Renata P.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2025
S obchodem jsem velice spokojená už několik let - rychlé a vstřícné jednání, kvalitní zboží a rychlost dodání.
ZK
Zuzana Kupcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2025
Doporučuji všem