Vstupte do světa pohodlí a stylu! Našimi cookies přetváříme váš online zážitek v objevování dokonalých produktů. Klikněte na „Souhlasím“ a nechte se unášet vlnou osobních doporučení a inspirací. Váš svět, vaše pravidla - respektujeme vaše soukromí. Prozkoumejte, jak chráníme vaše digitální stopy zde.

Přejít na obsah

Přihlášení k vašemu účtu

Nevyplňujte toto pole

Nová registraceZapomenuté heslo

nebo
Přihlásit se přes Facebook
Přihlásit se přes Seznam
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:+420 721 41 41 41info@darre.cz
  • Dopravy a platby
  • Tabulky velikostí
  • Péče o produkty
  • Obchodní podmínky
  • Podmínky ochrany osobních údajů
    Ceny v:
    • CZK
    • EUR
    DARRÉ
    Nákupní košík Prázdný košík
    • LOŽNICE
      • Povlečení
        • Bavlněné povlečení,
        • Krepové povlečení,
        • Perkálové povlečení,
        • Mušelínové povlečení,
        • Saténové povlečení,
        • Jednobarevné povlečení,
        • Dětské povlečení,
        • Povlečení obšité saténovou lemovkou
      • Prostěradla
        • Jersey prostěradla,
        • Nepropustná prostěradla,
        • Hladká prostěradla
      • Luxusní ložnice
      • KOLEKCE
        • Kolekce Beneška 🌸,
        • Eukalyptus,
        • Dary lesa,
        • Silence,
        • Česká krajina,
        • Letní louka,
        • Dotek přírody,
        • Boho kvítí,
        • Voňavé Vánoce,
        • Dekorační povlaky na polštářky
      • Povlaky
        • Bavlněné povlaky,
        • Dekorační povlaky na polštářky,
        • Krepové povlaky,
        • Dětské povlaky,
        • Saténové povlaky,
        • Povlaky z našich kolekcí,
        • Mušelínové povlaky na polštářky,
        • Výplň polštáře
      • Přikrývky a polštáře
        • Péřové deky a polštáře,
        • Deky a polštáře z dutého vlákna
      • Deky
      • Přehozy na postel
    • KOUPELNA
      • Ručníky a osušky
        • Vaflové ručníky a osušky,
        • Froté ručníky a osušky
      • Výhodné sady ručníků a osušek
      • Dárkové kazety
      • Koupelnové předložky
      • Župany
      • Saunový svět
      • Dětské ručníky a osušky
      • Plážové osušky
      • Ekologické prací prostředky
    • KUCHYŇ
      • Ubrusy, běhouny
        • Ubrusy,
        • Běhouny na stůl
      • Prostírání na stůl
      • Kuchyňské utěrky
      • Kuchyňské ručníky
      • Kuchyňské zástěry
      • Dárkové kazety utěrek
      • Hrnky a termosky
      • Káva
    • ZÁVĚSY
      • Bavlněné závěsy na žabky
      • Bavlněné závěsy s tunýlkem
      • Bavlněné závěsy s řasící stuhou
    • KOLEKCE
      • Kolekce Beneška 🌸
        • Luční,
        • Pomněnky,
        • Jahody,
        • Horská louka,
        • Lesní
      • Eukalyptus
      • Dary lesa
      • Silence
      • Česká krajina
      • Letní louka
      • Dotek přírody
      • Boho kvítí
      • Voňavé Vánoce
      • Dekorační povlaky na polštářky
    • % OUTLET
    • 🎁 DÁRKY
    • LÁTKY METRÁŽ
      • Bavlněné plátno
        • Plátno - vzorované,
        • Plátno - jednobarevné,
        • Plátno - dětské
      • Galanterie
        • Nitě
      • Výprodej metráže
      • Balíčky - zbytky látek
      • Dárkové poukazy
    • ZACHRAŇ MĚ
    • POUKAZY
    • Měna (CZK)
        • CZK
        • EUR
    • Přihlášení
    Více
    Domů / % OUTLET / OBLEČENÍ

    Oblečení

    • Ponožky
    • Dětská pyžama
    • Trička

    Postranní panel

    Cena

    59 Kč429 Kč
    159429

    Barva

    Velikost

    Položek k zobrazení: 50

    Řazení produktů

    50 položek celkem

    Výpis produktů

    F34 00 A beskydy
    Akce
    599 Kč –30 %
    Dámské tričko Beskydy - bílá
    Skladem (2 ks)
    346 Kč bez DPH
    419 Kč / ks
    Měrná cena: 419 Kč / 1 ks
    Detail
    48568/S
    F34 67 A beskydy
    Akce
    599 Kč –30 %
    Dámské tričko Beskydy - tmavě břidlicové
    Skladem (1 ks)
    346 Kč bez DPH
    419 Kč / ks
    Měrná cena: 419 Kč / 1 ks
    Detail
    48571/S
    F34 09 A krusne
    Akce
    599 Kč –30 %
    Dámské tričko Krušné hory - khaki
    Skladem (5 ks)
    346 Kč bez DPH
    419 Kč / ks
    Měrná cena: 419 Kč / 1 ks
    Detail
    48541/M
    43823 1 retro medved cele
    Akce
    499 Kč –36 %
    Dětské pyžamo Retro medvěd - meruňková
    Skladem (1 ks)
    264 Kč bez DPH
    319 Kč / ks
    Detail
    D406801-MERUNKA/98
    Dámské tričko Králický Sněžník - bílá 1
    Akce
    599 Kč –51 %
    Dámské tričko Králický Sněžník - bílá
    Skladem (3 ks)
    239 Kč bez DPH
    289 Kč / ks
    Měrná cena: 289 Kč / 1 ks
    Detail
    48562/S
    F34 67 A kralicky
    Akce
    599 Kč –30 %
    Dámské tričko Králický Sněžník - tmavě břidlicová
    Skladem (3 ks)
    346 Kč bez DPH
    419 Kč / ks
    Měrná cena: 419 Kč / 1 ks
    Detail
    48565/L
    F34 09 A svycarsko
    Akce
    599 Kč –30 %
    Dámské tričko České Švýcarsko - khaki
    Skladem (3 ks)
    346 Kč bez DPH
    419 Kč / ks
    Měrná cena: 419 Kč / 1 ks
    Detail
    48544/S
    F34 02 A svycarsko
    Akce
    599 Kč –30 %
    Dámské tričko České Švýcarsko - námořnická modrá
    Skladem (2 ks)
    346 Kč bez DPH
    419 Kč / ks
    Měrná cena: 419 Kč / 1 ks
    Detail
    48547/L
    F34 00 A sumava
    Akce
    599 Kč –30 %
    Dámské tričko Šumava - bílá
    Skladem (1 ks)
    346 Kč bez DPH
    419 Kč / ks
    Měrná cena: 419 Kč / 1 ks
    Detail
    48556/M
    43820 1 morska panna cele
    Akce
    499 Kč –40 %
    Dětské pyžamo Mořská panna
    Skladem (2 ks)
    247 Kč bez DPH
    299 Kč / ks
    Detail
    D406501/98
    43805 podzimni zviratka
    Akce
    499 Kč –36 %
    Dětské pyžamo Podzimní zvířátka - červená
    Skladem (1 ks)
    264 Kč bez DPH
    319 Kč / ks
    Detail
    D408001-CERVENA/92
    F34 00 A palava
    Akce
    599 Kč –30 %
    Dámské tričko Pálava - bílá
    Skladem (2 ks)
    346 Kč bez DPH
    419 Kč / ks
    Měrná cena: 419 Kč / 1 ks
    Detail
    48550/L
    F34 67 A palava
    Akce
    599 Kč –51 %
    Dámské tričko Pálava - tmavě břidlicová
    Skladem (1 ks)
    239 Kč bez DPH
    289 Kč / ks
    Měrná cena: 289 Kč / 1 ks
    Detail
    48553/L
    F34 09 A snezka
    Akce
    599 Kč –30 %
    Dámské tričko Krkonoše - khaki
    Skladem (1 ks)
    346 Kč bez DPH
    419 Kč / ks
    Měrná cena: 419 Kč / 1 ks
    Detail
    48532/M
    F34 02 A snezka
    Akce
    599 Kč –30 %
    Dámské tričko Krkonoše - námořnická modrá
    Skladem (2 ks)
    346 Kč bez DPH
    419 Kč / ks
    Měrná cena: 419 Kč / 1 ks
    Detail
    48535/S
    43802 priserky cele modre
    Akce
    499 Kč –36 %
    Dětské pyžamo Příšerky - tyrkysová
    Skladem (3 ks)
    264 Kč bez DPH
    319 Kč / ks
    Detail
    D407901-TYRKYSOVA/92
    kvitka e
    Akce
    189 Kč –37 %
    Dámské ponožky polovysoké Kvítka E
    Skladem (>10 balení)
    98 Kč bez DPH
    119 Kč / balení
    Měrná cena: 59,50 Kč / 1 ks
    Detail
    NZP679-E/35-38
    ESP201
    Akce
    119 Kč –50 %
    Dámské ponožky síťované
    Skladem (1 balení)
    49 Kč bez DPH
    59 Kč / balení
    Měrná cena: 29,50 Kč / 1 ks
    ESP-201/35-42
    Dámské ponožky vysoké béžové lněné
    Akce
    349 Kč –34 %
    Dámské ponožky vysoké béžové lněné
    Skladem (4 balení)
    189 Kč bez DPH
    229 Kč / balení
    Měrná cena: 57,25 Kč / 1 ks
    Detail
    4023/35-38
    2401 nzp1179b
    Akce
    299 Kč –33 %
    Dámské ponožky vysoké Fall in love
    Skladem (3 balení)
    164 Kč bez DPH
    199 Kč / balení
    Měrná cena: 66,33 Kč / 1 ks
    Detail
    NZP1179/35-38
    GND8071 A
    Akce
    249 Kč –40 %
    Dětské ponožky kotníkové Cirkus A
    Skladem (>10 ks)
    123 Kč bez DPH
    149 Kč / balení
    Měrná cena: 29,80 Kč / 1 ks
    Detail
    GND8071-A/32-35
    GND8071 B
    Akce
    249 Kč –40 %
    Dětské ponožky kotníkové Cirkus B
    Skladem (9 ks)
    123 Kč bez DPH
    149 Kč / balení
    Měrná cena: 29,80 Kč / 1 ks
    Detail
    GND8071-B/32-35
    gnd8071 c
    Akce
    249 Kč –36 %
    Dětské ponožky kotníkové Cirkus C
    Skladem (1 ks)
    131 Kč bez DPH
    159 Kč / ks
    Měrná cena: 31,80 Kč / 1 ks
    Detail
    GND8071-C/28-31
    gnd8071 d
    Akce
    169 Kč –35 %
    Dětské ponožky kotníkové Cirkus D
    Skladem (3 ks)
    90 Kč bez DPH
    109 Kč / balení
    Měrná cena: 36,33 Kč / 1 ks
    Detail
    GND8071-D/32-35
    FYD6161 4ks
    Akce
    279 Kč –32 %
    Dětské ponožky kotníkové Rak
    Skladem (1 balení)
    156 Kč bez DPH
    189 Kč / balení
    Měrná cena: 47,25 Kč / 1 ks
    Detail
    FYD6161/38-41
    GND8072 A
    Akce
    249 Kč –36 %
    Dětské ponožky kotníkové Zvířátka A
    Skladem (4 ks)
    131 Kč bez DPH
    159 Kč / balení
    Měrná cena: 31,80 Kč / 1 ks
    Detail
    GND8072-A/32-35
    GND8072 C
    Akce
    249 Kč –36 %
    Dětské ponožky kotníkové Zvířátka C
    Skladem (5 ks)
    131 Kč bez DPH
    159 Kč / balení
    Měrná cena: 31,80 Kč / 1 ks
    Detail
    GND8072-C/32-35
    GN1095
    Akce
    349 Kč –60 %
    Dětské ponožky vysoké Černobílé motivy
    Skladem (3 balení)
    115 Kč bez DPH
    139 Kč / balení
    Měrná cena: 27,80 Kč / 1 ks
    Detail
    GN1095/24-27
    GNZ7716 A
    Akce
    279 Kč –32 %
    Dětské ponožky vysoké Fastfood A
    Skladem (4 balení)
    156 Kč bez DPH
    189 Kč / balení
    Měrná cena: 47,25 Kč / 1 ks
    Detail
    GNZ7716-A/24-27
    GF6338 5ks
    Akce
    279 Kč –32 %
    Dětské ponožky vysoké Fotbal
    Skladem (2 balení)
    156 Kč bez DPH
    189 Kč / balení
    Měrná cena: 37,80 Kč / 1 ks
    Detail
    GF6338/28-31
    GZF708
    Akce
    349 Kč –37 %
    Dětské ponožky vysoké Fotbalové míče
    Skladem (6 balení)
    181 Kč bez DPH
    219 Kč / balení
    Měrná cena: 43,80 Kč / 1 ks
    Detail
    GZF708/24-27
    GNZ8717A
    Akce
    219 Kč –31 %
    Dětské ponožky vysoké Princess A
    Skladem (5 balení)
    123 Kč bez DPH
    149 Kč / balení
    Měrná cena: 49,67 Kč / 1 ks
    Detail
    GNZ8717/A/28-31
    GNZ8069 A
    Akce
    349 Kč –31 %
    Dětské ponožky vysoké Psí rasa A
    Skladem (8 balení)
    198 Kč bez DPH
    239 Kč / balení
    Měrná cena: 47,80 Kč / 1 ks
    Detail
    GNZ8069-A/24-27
    GNZ8069 B
    Akce
    349 Kč –31 %
    Dětské ponožky vysoké Psí rasa B
    Skladem (>10 balení)
    198 Kč bez DPH
    239 Kč / balení
    Měrná cena: 47,80 Kč / 1 ks
    Detail
    GNZ8069-B/24-27
    FDC8175 5ks
    Akce
    399 Kč –30 %
    Pánské ponožky kotníkové Konopí
    Skladem (3 balení)
    231 Kč bez DPH
    279 Kč / balení
    Měrná cena: 55,80 Kč / 1 ks
    Detail
    FDC8175/43-46
    Artikel 7027 3ks
    Akce
    279 Kč –28 %
    Pánské ponožky termo Linka
    Skladem (>10 balení)
    164 Kč bez DPH
    199 Kč / balení
    Měrná cena: 66,33 Kč / 1 ks
    Detail
    7027/39-42
    51302 pev7813 d 3ks opr
    Akce
    379 Kč –26 %
    Pánské ponožky termo Lovecké D
    Skladem (1 balení)
    231 Kč bez DPH
    279 Kč / balení
    Měrná cena: 93 Kč / 1 ks
    Detail
    PEV7813-D/39-42
    Pánské ponožky termo Ráj rybářů
    Akce
    599 Kč –28 %
    Pánské ponožky termo Ráj rybářů
    Skladem (>10 balení)
    355 Kč bez DPH
    429 Kč / balení
    Měrná cena: 85,80 Kč / 1 ks
    Detail
    FEV9317/39-42
    2412 pev7779 sama
    Akce
    129 Kč –31 %
    Pánské ponožky termo Rybářské 1A
    Skladem (>10 ks)
    74 Kč bez DPH
    89 Kč / ks
    Měrná cena: 89 Kč / 1 ks
    Detail
    PEV7779/1A/43-46
    2412 pev7779 var1
    Akce
    599 Kč –28 %
    Pánské ponožky termo Rybářské 2
    Skladem (7 balení)
    355 Kč bez DPH
    429 Kč / balení
    Měrná cena: 85,80 Kč / 1 ks
    Detail
    PEV7779/2/39-42
    2412 pev7779 var2
    Akce
    599 Kč –28 %
    Pánské ponožky termo Rybářské 3
    Skladem (6 balení)
    355 Kč bez DPH
    429 Kč / balení
    Měrná cena: 85,80 Kč / 1 ks
    Detail
    PEV7779/3/39-42
    termo Rybářské D
    Akce
    379 Kč –26 %
    Pánské ponožky termo Rybářské D
    Skladem (9 balení)
    231 Kč bez DPH
    279 Kč / balení
    Měrná cena: 93 Kč / 1 ks
    Detail
    PEV7779/D/39-42
    2411 2033 armynew
    Akce
    479 Kč –29 %
    Pánské ponožky vysoké Army B
    Skladem (>10 balení)
    280 Kč bez DPH
    339 Kč / balení
    Měrná cena: 84,75 Kč / 1 ks
    Detail
    2033/39-42
    FF9308 5ks
    Akce
    299 Kč –33 %
    Pánské ponožky vysoké černé bambusové
    Skladem (5 balení)
    164 Kč bez DPH
    199 Kč / balení
    Měrná cena: 39,80 Kč / 1 ks
    Detail
    FF9308/39-42
    FE3758 5ks
    Akce
    399 Kč –30 %
    Pánské ponožky vysoké Lovecké - maskáčové
    Skladem (>10 balení)
    231 Kč bez DPH
    279 Kč / balení
    Měrná cena: 55,80 Kč / 1 ks
    Detail
    FE3758/39-42
    2402 fc73a
    Akce
    299 Kč –33 %
    Pánské ponožky vysoké Srdíčka
    Skladem (4 balení)
    164 Kč bez DPH
    199 Kč / balení
    Měrná cena: 66,33 Kč / 1 ks
    Detail
    FC73/A/43-46
    2402 fc73b
    Akce
    299 Kč –33 %
    Pánské ponožky vysoké Šíp lásky
    Skladem (3 balení)
    164 Kč bez DPH
    199 Kč / balení
    Měrná cena: 66,33 Kč / 1 ks
    Detail
    FC73/B/39-42
    FC82
    Akce
    439 Kč –25 %
    Pánské ponožky vysoké Valentýnský polibek
    Skladem (4 balení)
    272 Kč bez DPH
    329 Kč / balení
    Měrná cena: 65,80 Kč / 1 ks
    Detail
    FC82/39-42
    2402 fp699
    Akce
    379 Kč –29 %
    Pánské ponožky vysoké Zamilovaní medvídci
    Skladem (3 balení)
    222 Kč bez DPH
    269 Kč / balení
    Měrná cena: 53,80 Kč / 1 ks
    Detail
    FP699/43-46
    35414 3 ndd602 5ks 1
    Akce
    279 Kč –32 %
    Pánské ťapky bílé bambusové
    Skladem (>10 balení)
    156 Kč bez DPH
    189 Kč / balení
    Měrná cena: 37,80 Kč / 1 ks
    Detail
    FDD202/39-42

    Ovládací prvky výpisu

    50 položek celkem

    Zápatí

    DARRÉ

    Instagram

    Sledovat na Instagramu

    Kontakt

    • info@darre.cz
    • +420 721 41 41 41
    • Facebook
    • darre_czsk

    Odebírat newsletter

    Vložte svůj e-mail a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.

    Nevyplňujte toto pole

    Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

    O DARRÉ

    • Pro hotely a penziony
    • O nás
    • Blog
    • Podporujeme
    • Hodnocení obchodu
    • Reklamace a vrácení zboží
    • Napište nám
    • Kontakt

    Česká rodinná firma DARRÉ

    Při výrobě našeho povlečení se soustředíme na precizní ušití každého kusu. Jsme rádi, že díky vám, našim zákazníkům, může textilní tradice ve východních Čechách pokračovat.

    Více o nás
    Český výrobce
    kvalita ověřená zákazníky
    5 let záruka
    na celý sortiment
    Originální vzory
    a vlastní výroba
    Udržitelnost
    kvalitní přírodní materiály
    365 dní
    na výměnu
    Více o nás

    Užitečné informace

    • Tabulky velikostí
    • Péče o produkty
    • Certifikáty

    Obecné informace

    • Dopravy a platby
    • Obchodní podmínky
    • Podmínky ochrany osobních údajů

    Doprava a platba

    Visa Mastercard Google Pay Apple Pay
    Zásilkovna PPL Balíkovna
    Ověřeno zákazníky Heureka
    99%
    13 990 hodnocení
    Shoptet PremiumVytvořil Shoptet Premium Copyright 2026 DARRÉ. Všechna práva vyhrazena. Upravit nastavení cookies